Piękno & elegancja

Żaluzje drewniane Shutters
Modrzew syberyjski, Thermo sosna

Piękne i idealne, perfekcyjnie zaprojektowane ...

Uzupełnienie naturalnych elementów ogrodu, takich jak roślinność, ukształtowanie terenu  są również budowle ogrodowe, donice, pergole drewniane, żaluzje ogrodowe Shutters, mostki, kładki, pochylnie czy też płoty. Wszystkie te elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewnią komfort i relaks. Dodatkowo wspomniane wcześniej żaluzje drewniane zabezpieczą nasze miejsce odpoczynku przed deszczem, nadmiernym słońcem oraz wiatrem. Wykonane z modrzewia syberyjskiego idealnie sprawdzają sie w naszych warunkach klimatcznych.

Nasza oferta architektury ogrodowej

Drewniane żaluzje tarasowe – shutters bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w zabudowie nowoczesnych altan, pergoli, ale również jako zabudowa balkonu lub tarasu. Wykonujemy go na wymiar według preferencji klienta. Szerokość pojedynczego shuttersa żaluzjowego nie powinna przekraczać 100 cm. Wymiar wpływa na stabilność konstrukcji oraz przeciwdziała wyginaniu się poszczególnych elementów. Nasze panele wykonujemy tylko w wersji najbardziej ekskluzywnej, czyli wersji regulowanej. Poszczególne szczebelki połączone ze sobą aluminiową listwą, poprzez którą możemy  szczebelki ustawić w dowolnym, wybranym przez siebie kącie.

 wszelkiego rodzaju zadaszenia

donice, pergole, meble ogrodowe rattanowe, ławki

schody, barierki, mostki, kładki, pochylnie

Warto wiedzieć o drewnie...

Rodzaje desek drewnianych wykorzystywanych produkcji żaluzji drewnianych:

  • modrzew syberyjski – duża gęstość oraz twardość, co w oczywisty sposób przekłada się na wytrzymałość żaluzji. Klasa AB oznacza występowanie małych sęków na deseczkach co dodaje uroku i naturalności. 
  • drewno świerkowe – również wykorzystywane do produkcji żaluzji drewnianych. Alternatywa dla modrzewia syberyjskiego.
  • drewno Thermo – np. Thermo sosna, Thermo jesion, które są najbardziej odporne na biodegradacje. Wszystko w wybranym przez Państwa kolorze.

Jest to naturalna cecha drewna, które pod wpływem promieni UV zmienia kolor na szarawy. Dzieje się tak z każdym gatunkiem drewna, a zależności od niego i warunków atmosferycznych proces ten trwa od kilku miesięcy do roku.
Zmiany te szybciej zachodzą na tarasach niezadaszonych gdyż nie są one zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych.

W celu usunięcia szarości z desek czasami wystarcza porządne wyszorowanie ich szczotką lub użycie specjalnych środków do odszarzania drewna.

Obecnie kolor szary (antracyt) jest jednym z popularniejszych kolorów wybieranych przez klientów.

Najodpowiedniejszym rodzajem drewna, które nie wymaga malowania ze względu na swoje właściwości jest drewno THERMORY.

przykładowe realizacje

Od projektu do budowy...

dLACZEGO WARTO...

Żaluzje drewniane Shutters
Modrzew syberyjski
Thermo sosna

POSIADAMY W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY W ATRAKCYJNEJ CENIE

Drewniane żaluzje tarasowe – Shutters bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w zabudowie nowoczesnych altan, pergoli, ale również jako zabudowa balkonu lub tarasu. Wykonujemy go na wymiar według preferencji klienta. Szerokość pojedynczego shuttersa żaluzjowego nie powinna przekraczać 100 cm. Wymiar wpływa na stabilność konstrukcji oraz przeciwdziała wyginaniu się poszczególnych elementów. Nasze panele wykonujemy tylko w wersji najbardziej ekskluzywnej, czyli wersji regulowanej. Poszczególne szczebelki połączone ze sobą aluminiową listwą, poprzez którą możemy  szczebelki ustawić w dowolnym, wybranym przez siebie kącie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy