Projekt & wykonanie

Tarasy Drewniane

Tarasy drewniane wykonujemy z modrzewia syberyjskiego, deski kompozytowej oraz najbardziej odpornej na warunki atmosferyczne deski Thermo jesion lub Thermo sosna. Zastosowane przez nas impregnaty najwyższej jakości dodatkowo zabezpieczają deskę przez promieniami UV i degradacją biologiczną. Deska tarasowa coraz częściej zastępuje płyty czy kostkę betonową tworząc przez to klimatyczne i ciepłe miejsce odpoczynku. Nasi projektanci ogrodów dobiorą roślinność, która uzupełni całość. 

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy cenią wygląd, estetykę i naturalność otaczającej ich przestrzeni. Zadzwoń już teraz. Porozmawiamy o szczegółach

W ramach usługi otrzmują Państwo

przykładowe realizacje

Od projektu do budowy...

dLACZEGO WARTO...

Deska tarasowa THERMORY

POSIADAMY W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY W ATRAKCYJNEJ CENIE

Deska tarasowa Thermory jest bardzo przyjemna w dotyku co zachęca do chodzenia po tarasie boso.
Jest to także materiał przyjazny dla dzieci.

Zaliczana jest do 2 klasy odporności odpowiadającej 20-25 lat żywotności bez potrzeby zabezpieczania.

Dodatkowo jest odporna na warunki atmosferyczne – nie wymaga zabezpieczania ani olejowania.
Ewentualne olejowanie stosuje się jedynie w celu zachowania oryginalnego koloru osiągniętego dzięki procesowi thermomodyfikacji bądź wybarwieniu deski na inny kolor.
Bez olejowania drewno pod wpływem promieni UV i deszczu spatynuje na szaro. Proces patynowania nie wpływa na trwałość i stabilność drewna.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy