Twój wymarzony taras

Najlepsze i najtrwalsze

wytrzymałe i trwałe

Dlaczego deska THERMO?

Drewno Thermo to światowej klasy profile drewniane poddane specjalnej modyfikacji termicznej. Marka Thermory jest liderem wśród producentów thermo drewna na świecie. Profile Thermory są obecne w 48 krajach na całym świecie. Główne rynki zbytu to Niemcy, Austria, Francja, kraje Skandynawskie, Stany Zjednoczone, Kanada, Japonia i Iran.

Thermory thermo drewno charakteryzuje się niezwykłą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie wymaga impregnacji ani jakiegokolwiek zabezpieczania. Dodatkowym atutem drewna Thermory jest przyjazność dla środowiska – do jego produkcji nie stosuje się żadnych chemikaliów – proces jest całkowicie naturalny, a surowiec do jego produkcji pozyskiwany jest w całości z lasów certyfikowanych.

Na produkty marki Thermory udzielana jest gwarancja producenta nawet do 15 lat!

Deski THERMORY

Pełny asortyment, konkurencyjne ceny

Dzwoń i spytaj o szczegóły!  Całkowicie za darmo podpowiemy Ci, który rodzaj deski będzie dla Ciebie najlepszy oraz ile materiału jest Ci potrzebne.

przykładowe realizacje

Od projektu do budowy...

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Privacy Policy